PLA Anycubic 1 KG (Peach Fuzz) Filament.
PLA Anycubic filament combineert precisie en milieubescherming. Met een perfecte, schone wikkeling garandeert elke spoel een soepel, ononderbroken printproces, en een uniforme diameter met een tolerantie van ±0,02 mm elimineert luchtbellen en het risico op verstopping van de spuitmond. De kleur blijft intens van de eerste tot de laatste laag en het biologisch afbreekbare PLA (polylactide, een van de populairste materialen voor 3D printen) uit natuurlijk geteelde maïs is een bewuste, planeetvriendelijke keuze. Bovendien optimaliseert een ingebouwde RFiD-chip (Radio-Frequency Identification, een technologie voor draadloze identificatie van objecten met behulp van radiogolven) automatisch de parameters van de printer, waardoor perfecte resultaten worden gegarandeerd zonder dat handmatige kalibratie nodig is. Met Anycubic krijgt elk project glans en topkwaliteit.
Perfect oprollen zonder klitten
De draadspoel van Anycubic is ontworpen om perfect materiaal op te winden. Dankzij de nauwkeurige regeling van de draadspanning hoef je je geen zorgen te maken over vastlopen of onverwachte onderbrekingen. Elke meter Anycubic filament wordt soepel en zonder interferentie uitgerold, wat resulteert in een stabiel en ononderbroken printproces.
Perfecte precisie en kleureenheid
Het filament behoudt een uniforme diameter met een tolerantie van +0,02 mm, waardoor er geen luchtbellen ontstaan en het risico op verstopping van de spuitmond volledig wordt uitgesloten. Elke laag van de print ziet er gelijkmatig en glad uit en de kleur blijft intens en consistent van het begin tot het einde van het project.
Milieuvriendelijk materiaal
Het PLA dat gebruikt wordt in het filament van Anycubic is gemaakt van melkzuur dat ontstaat door de fermentatie van maïszetmeel of andere planten. Dankzij de biologisch afbreekbare aard is het vriendelijk voor de planeet en volledig veilig in gebruik. Door voor Anycubic te kiezen geef je niet alleen om de kwaliteit van je prints, maar ook om het milieu.
Slimme instellingen met RFiD-technologie
Een in de spooler ingebouwde RFiD-chip werkt samen met de Anycubic Color Engine Pro om automatisch het type filament te herkennen en de printerparameters aan te passen. De printinstellingen worden niet-invasief geoptimaliseerd, zodat je de beste resultaten behaalt zonder het apparaat handmatig te hoeven kalibreren.
| Fabrikant | AnyCubic |
|---|
| Model | IPHPL17-106 |
|---|
| Materiaal | PLA |
|---|
| Afmetingen | 1,75±0,02mm |
|---|
| Totale lengte | 330 m |
|---|
| Gewicht | 1 kg |
|---|
| Hardheid | 81D |
|---|
| Temperatuur sproeier | 200-210℃ |
|---|
| Temperatuur verwarmingstafel | 50-60℃ |
|---|
| Treksterkte | 61 Mpa |
|---|
| Volume | 1,23g/cm³ |
|---|
| Kleur | Perzik |