Op voorraad: > 5 stuks
De ROJECO T70 is een 4-in-1-apparaat waarmee je de vacht en nagels van je huisdier thuis kunt verzorgen. De set bevat 4 verwisselbare opzetstukken: een nagelslijper met openingen in de maten S, M en L, en messen van 9, 20 en 32 mm breed, ontworpen voor verschillende delen van het lichaam. De motor heeft twee snelheden—5.000 en 5.500 tpm—en het geluidsniveau van 52 dB helpt het ongemak van je huisdier tijdens de verzorging tot een minimum te beperken. Het apparaat wordt ook geleverd met in lengte verstelbare kamopzetstukken, een afwasbare messencassette en een gebruiksduur van 2 uur.
Met de vier opzetstukken kun je de ROJECO T70 aanpassen aan de specifieke verzorgingstaak en het lichaamsgebied van je huisdier. De nagelvijl met gaten in de maten S, M en L wordt gebruikt om nagels bij te knippen, terwijl het precieze mesje van 9 mm ideaal is voor de poten, rond de ogen en op de achterste delen van het lichaam. Met het smalle mesje van 20 mm kun je losse haren op verschillende delen van het lichaam trimmen, terwijl je met het standaardmesje van 32 mm efficiënter op grotere oppervlakken kunt werken.
De trimmer wordt geleverd met opzetkammen waarmee je eenvoudig de lengte van de achterblijvende vacht kunt bepalen. Er zijn opzetkammen van 3, 6 en 10 mm beschikbaar, evenals een gedeeltelijke opzetkam, zodat je de trim kunt afstemmen op je huidige behoeften. Het ontwerp is gebruiksvriendelijk, zelfs voor mensen die dit type apparaat nog nooit eerder hebben gebruikt.
De krachtige motor levert 30% meer vermogen en maakt soepel trimmen zonder vastlopen mogelijk. De zachte modus van 5.000 tpm is ontworpen voor gevoelige gebieden, zoals rond de oren of poten, terwijl de dagelijkse modus van 5.500 tpm sneller trimmen van de vacht op grotere oppervlakken mogelijk maakt. Met één druk op de knop wisselt u tussen de modi, waardoor het apparaat gemakkelijk te gebruiken is tijdens het verzorgen.
De keramische snijkop heeft een 50% lagere wrijvingscoëfficiënt dan een metalen mes, waardoor er tijdens het gebruik minder warmte wordt opgebouwd. Het afgeronde R-vormige ontwerp vermindert het risico op krassen op de huid van uw huisdier, en het 3 mm dikke stalen onderdeel heeft een hoge hardheid en is bestand tegen oververhitting en roest. Het gestroomlijnde ontwerp van het achterste gedeelte vergroot het snijoppervlak, wat zorgt voor een soepelere trimervaring.
De ROJECO T70 beschikt over een oplossing die microtrillingen en geluid tijdens het gebruik van de messen op hoge snelheid vermindert. Het geluidsniveau van het apparaat bedraagt 52 dB, wat helpt om onaangename prikkels tijdens de vachtverzorging te verminderen. Dit kan vooral belangrijk zijn voor huisdieren die sterk reageren op het geluid van werkende apparaten.
De trimmer biedt tot 2 uur gebruiksduur, zodat u de volgende verzorgingsstappen kunt uitvoeren zonder frequente onderbrekingen om het apparaat op te laden. Via de USB-poort kunt u het apparaat onder andere opladen vanaf een computer, powerbank of wandlader. De bediening is eenvoudig dankzij één knop waarmee u het apparaat inschakelt en de bedrijfsmodus wijzigt.
De ROJECO T70 kan worden gebruikt om huisdieren met verschillende vachttypen te verzorgen: krullend, stug, zacht en dik. Het apparaat is ideaal voor het verzorgen van rassen zoals teddyhonden, Corgi’s en Golden Retrievers, evenals langharige katten en konijnen. Dankzij de mogelijkheid om scheerkoppen, opzetstukken en de snelheid te wijzigen, kunt u de verzorging afstemmen op het type vacht en het te verzorgen gebied.
| Fabrikant | Rojeco |
|---|---|
| Model | T70 |
| Afmetingen | 149,5 × 31 × 25,8 mm |
| Geluidsniveau | <60 dB |
| Bedrijfsspanning | 3,7 V gelijkspanning |
| Ingangsspanning | USB-C, gelijkstroom 5 V / 1 A |
| Oplaadtijd | ongeveer 2 uur |
| Looptijd | ongeveer 2 uur |
Hebt u al ervaring met dit product? U kunt zo ook andere klanten met hun keuze helpen..