Uitverkocht
De overlay is gemaakt van flexibel en duurzaam TPU-plastic. Het maakt zowel transport als opslag van de controller veilig, zodat u zich geen zorgen hoeft te maken over beschadiging van uw apparatuur. Bovendien zal de installatie ervan geen problemen veroorzaken.

Nu kunt u er zeker van zijn dat de DJI RC beschermd is tegen beschadiging. Het product beschermt het scherm van de controller tegen krassen of barsten. Het bedekt ook de functieknoppen, zodat u voorkomt dat het apparaat per ongeluk wordt geactiveerd.

De dop is gemaakt van flexibel TPU-plastic, waardoor deze eenvoudig te installeren is. Bovendien is hij optimaal afgestemd op de vorm van de controller, zodat u er zeker van bent dat de controller veilig en beschermd is tegen beschadiging.

| Fabrikant | PGYTECH |
|---|---|
| Model | P-30A-060 |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | TPU |
| Compatibiliteit | DJI RC |
| Afmetingen | 173,45 x 128,1 x 51,38 mm |
Guy FEVRIER
sk
Sunnylife 2-in-1 zonnescherm en controller voor DJI RC (MM3-YK466)