Op voorraad: > 5 stuks
De DDPAI N3 Pro 2026 is een dashcam met een frontcamera die opneemt met een resolutie van 2880 × 1620 px bij 25 fps en een Full HD-camera aan de achterzijde die opneemt met 1920 × 1080 px bij 25 fps. Het apparaat biedt brede kijkhoeken, 5,8GHz-wifi- en Bluetooth 5.0-connectiviteit, evenals een GNSS-module die de systemen GPS, BDS, GLONASS en GALILEO ondersteunt. De bestuurder heeft ook toegang tot ADAS-functies, een 3-assige G-sensor, een microfoon en een luidspreker, en opnamen kunnen worden opgeslagen op een microSD-kaart met een capaciteit tot 256 GB. Het ontwerp wordt aangevuld met een supercondensator, een USB-C-poort en een breed bedrijfstemperatuurbereik van -20 °C tot 70 °C.
De voorcamera van de DDPAI N3 Pro 2026 neemt beelden op met een resolutie van 2880 × 1620 px, waardoor deze meer details kan vastleggen dan een standaard Full HD-camera. De F1.55-lens biedt een brede kijkhoek van 143° ±5°, zodat de camera niet alleen het gebied direct voor de auto kan vastleggen, maar ook een groter deel van de omgeving. De achtercamera neemt daarentegen Full HD-video op met 1920 × 1080 px en gebruikt een F2.0-lens met een kijkhoek van 125°, waardoor de dashcam de situatie zowel voor als achter het voertuig kan documenteren.
De ingebouwde GNSS-module is compatibel met de GPS-, BDS-, GLONASS- en GALILEO-systemen, waardoor locatiegegevens tijdens het reizen kunnen worden gebruikt. De dashcam biedt ook ADAS-functies, waaronder een waarschuwing voor een frontale botsing en een waarschuwing voor vermoeidheid van de bestuurder, die tijdens het dagelijkse rijden extra ondersteuning kunnen bieden. Dit wordt aangevuld met een 3-assige G-sensor die G-krachten detecteert, waardoor het apparaat kan reageren op plotselinge veranderingen in de beweging van het voertuig.
De DDPAI N3 Pro 2026 maakt gebruik van AI.265-videocoderingstechnologie, die is ontworpen om opnamen efficiënt te comprimeren. Het doel hiervan is de grootte van opgeslagen bestanden te verkleinen en tegelijkertijd een goede videokwaliteit te behouden, waardoor de beschikbare ruimte op de geheugenkaart efficiënter kan worden benut. De dashcam neemt video’s op in MP4-indeling en ondersteunt externe microSD-kaarten met een capaciteit tot 256 GB, wat voldoende ruimte biedt voor reisopnamen.
De dashcam ondersteunt 5,8 GHz wifi en Bluetooth BLE 5.0, waardoor draadloze communicatie met compatibele apparaten mogelijk is. De gebruikte supercondensator is een oplossing die is afgestemd op de specifieke bedrijfsomstandigheden van apparaten in voertuigen, en de DDPAI N3 Pro kan functioneren bij temperaturen van -20 °C tot 70 °C. Het model wordt gevoed met 5 V / 2 A via een USB-C-aansluiting, meet 58 × 102 × 50,6 mm en weegt 131,8 g.
| Fabrikant | DDPAI |
|---|---|
| Model | N3 Pro |
| Resolutie van de camera aan de voorkant | 2880 × 1620 px, 25 fps |
| Achterste cameraresolutie | 1920 × 1080 px, 25 fps |
| Voorlens | F1.55, 2G4P |
| Gezichtsveld van de camera aan de voorkant | 143° ±5° |
| Achterlens | F2.0, 2G2P |
| Gezichtsveld van de achtercamera | 125° |
| Videocodering | AI.265 |
| Videoformaat | MP4 |
| G-sensor | 3-assig |
| Wi-Fi | 5,8 GHz |
| Bluetooth | BLE 5.0 |
| GNSS | GPS, BDS, GLONASS, GALILEO |
| ADAS | Waarschuwing voor vertrek van voorliggend voertuig, waarschuwing voor vermoeidheid van de bestuurder |
| Ondersteunde opslag | Externe microSD-kaart tot 256 GB |
| - Microfoon | JA |
| Spreker | JA |
| Supercondensator | JA |
| Voedingsconnector | USB-C |
| Voeding | 5 V / 2 A |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 70°C |
| Opslagtemperatuur | -40°C tot 85°C |
| Afmetingen | 58 × 102 × 50,6 mm |
| Gewicht | 131,8 g |
Hebt u al ervaring met dit product? U kunt zo ook andere klanten met hun keuze helpen..