We gebruiken cookies op onze website. Sommige zijn essentieel voor de goede werking van de site, andere helpen ons het verkeer te analyseren en inhoud en advertenties te personaliseren.
Liquid Glitter Choupette-hoesje is ontworpen als een stijlvol alternatief voor gewone gewone telefoonhoesjes en geeft je telefoon een unieke uitstraling, zoals de vele eersteklas stijlen gemaakt door Karl Lagerfeld. Het wordt gekenmerkt door een elegante Choupette-avatar, versierd met een glanzende vloeibare glitter. Dit telefoonhoesje is gemaakt van PC (achterkant) en flexibel TPU-materiaal (rand) voor de perfecte slanke pasvorm voor je mobiele telefoon. Het mooie ontwerp zorgt ervoor dat je er uniek en modieus uitziet.
Collectie: Liquid Glitter - Choupette Type: Hardcase Materiaal: TPU/PC Kleur: zilver Compatibiliteit: iPhone 12 mini 5.4" Product vervaardigd onder licentie van Karl Lagerfeld.