We gebruiken cookies op onze website. Sommige zijn essentieel voor de goede werking van de site, andere helpen ons het verkeer te analyseren en inhoud en advertenties te personaliseren.
Aramidevezel van ruimtevaartkwaliteit voor sterkte en Orca Resin-stijl voor bescherming op militair niveau
Slank, verfijnd profiel met hoogwaardige afwerking
MagSafe-compatibel en klaar voor draadloos opladen
Kras- en slijtvast voor blijvende elegantie
Dikte: 2,03 (±0,1 mm); Gewicht: 34,4 (±1 g)
Kenmerken:
Duurzaam en elegant tegelijk: De perfecte combinatie van robuuste duurzaamheid en eersteklas vakmanschap. Ontworpen om superieure bescherming te bieden met een strakke, moderne afwerking.
Orka-hars: PITAKA Orca hars, gecombineerd met aramidevezel, verhoogt de sterkte met 200% en verdubbelt de schokbestendigheid. In combinatie met de elasticiteit van TPU biedt het dubbele bescherming - harde bescherming en zachte demping - die traditionele thermohardende harsen overtreft.
Verbeterde capacitieve knop: Gemaakt van zeer duurzaam glas dat de cameraknoppen goed beschermt en de aanraakgevoeligheid behoudt. Zorgt voor een soepele bediening.