Op voorraad: > 5 stuks
ZaakTech-Protect MagOne MagSafe CCDit is een hybride hoes met een flexibele TPU-rand en een transparante achterkant van pc, die de originele kleur en het ontwerp van de telefoon benadrukt. De TPU-rand absorbeert schokken bij vallen en beschermt de randen, terwijl de transparante achterkant het uiterlijk van het apparaat behoudt zonder het te bedekken.
De ingebouwde MagSafe-module zorgt voor volledige compatibiliteit met opladers, autohouders en andere magnetische accessoires zonder dat je de hoes hoeft te verwijderen. De hoes is voorzien van een speciaal ontworpen beschermknop voor Camera Control die samenwerkt met de camerabedieningsfunctie — de afdekking is aanraakgevoelig, wat zorgt voor een uitstekende responsiviteit met behoud van volledige functionaliteit.
Gehard glas Glass+ met een hardheid van 9H en een dikte van 0,3 mm beschermt het display tegen krassen door sleutels, munten en andere scherpe voorwerpen. De nauwkeurig gefreesde randen en minimale dikte zorgen ervoor dat het glas vrijwel onzichtbaar wordt op het scherm, terwijl de volledige aanraakgevoeligheid en kristalheldere transparantie behouden blijven. De oleofobe coating beperkt de ophoping van vingerafdrukken en maakt het glas gemakkelijk schoon te houden.
1 × Tech-Protect MagOne CC MagSafe-hoesje Lichtblauw/Transparant
2 × Gehard glas Tech-Protect Glass+
2 × installatieset
1. Begin direct na het baden met de montage in de badkamer – de waterdamp zal al het stof uit de lucht opnemen, zodat het de installatie niet hindert.
2. Reinig en ontvet het schermoppervlak grondig en gebruik vervolgens een droge doek om het te polijsten.
3. Installeer het glas zo recht mogelijk – je kunt het positioneren met behulp van de meegeleverde montagestrips door deze aan de zijkant van het apparaat te bevestigen.
4. Verwijder de luchtbelletjes door het geheel enkele tientallen seconden stevig met cirkelvormige bewegingen aan te drukken – doe dit zo dat de kleeflaag zich zo sterk mogelijk aan het scherm hecht.
Hebt u al ervaring met dit product? U kunt zo ook andere klanten met hun keuze helpen..