Uitverkocht
Monogram Choupette Hoofd is een exclusieve lijn beschermhoesjes die uitzonderlijke functionaliteit combineert met een stijlvol, uniek ontwerp. Deze collectie is ontworpen voor mensen die niet alleen waarde hechten aan de veiligheid van hun hoofdtelefoon, maar ook aan hun elegante uiterlijk.
Exclusief geval van de gerenommeerdeKarl Lagerfeld merk combineert elegantie en stijl op het hoogste niveau. Het oppervlak van de kast is in reliëf met deEcologisch leer motief van de initialen van de ontwerper, waardoor het een perfecte keuze is voor mensen die waarde hechten aan een luxe uitstraling in de mode. De collectie is versierd met een driedimensionale metalen patch met de geliefde kat van de ontwerper -...Choupette.
De inbegrepenkarabijnhaak Hiermee kun je de koffer gemakkelijk aan een tas of rugzak bevestigen, wat praktisch is en een stijlvol accent aan de koffer toevoegt.
Deze collectie is de perfectecombinatie van functionaliteit en elegantie ontwerp, zodat je hoofdtelefoon niet alleen goed beschermd is, maar ook een modieus accessoire wordt.
De behuizing is gemaakt vanecologisch leder van de hoogste kwaliteit enduurzaam PC-materiaaldie uitstekende bescherming biedt tegen mechanische schade en dagelijkse slijtage.
Met dank aannauwkeurige montageDe hoes past perfect op het laadstation en zorgt voorveilige opslag enGemakkelijke toegang naar het apparaat.
ZijnStevige constructie is bestand tegen dagelijks gebruik en biedt langdurige bescherming en duurzaamheid.
Het etui is vervaardigd onder licentie van het merk Karl Lagerfeld.
Technische gegevens |
|
| Collectie | Monogram Choupette Hoofd |
| Type | Hardcase |
| Materiaal | Ecologisch leer / PC |
| Kleur | Zilver |
| Compatibiliteit | Apple AirPods 4 |
Hebt u al ervaring met dit product? U kunt zo ook andere klanten met hun keuze helpen..