Op voorraad: > 5 stuks
De Freewell Pro Card Reader Plus- en Pro SSD Link-set is ontworpen voor fotografen, videografen en contentmakers die behoefte hebben aan snelle gegevensoverdracht en handig beheer van opslagmedia. De kaartlezer ondersteunt SD-, CFexpress Type A-, CFexpress Type B- en XQD-kaarten met capaciteiten tot 4 TB, terwijl de adapter werkt met M.2 2230 NVMe-schijven met capaciteiten tot 8 TB. Dankzij een USB-C-interface met een bandbreedte tot 10 Gb/s zorgt de kit voor efficiënt kopiëren van bestanden, en met de meegeleverde Pro SSD Link-adapter kunnen compatibele smartphones ProRes-opnamen rechtstreeks vastleggen.
De Freewell Pro Card Reader Plus is uitgerust met drie sleuven waarmee verschillende geheugenkaarten tegelijkertijd kunnen worden gelezen. Dankzij ondersteuning voor de standaarden SD, CFexpress Type A, CFexpress Type B en XQD vervangt één apparaat meerdere afzonderlijke kaartlezers. Overdrachtssnelheden tot 10 Gb/s maken het mogelijk om foto's en video's sneller te kopiëren, waardoor het werken aan grote projecten efficiënter wordt.
De Freewell Pro SSD Link maakt het mogelijk om een M.2 2230 NVMe-schijf met een capaciteit tot 8 TB aan te sluiten en beeldmateriaal tijdens het opnemen met een compatibele smartphone rechtstreeks op externe opslag op te slaan. De adapter ondersteunt de USB 3.2 Gen 2-standaard met UASP- en TRIM-technologieën, wat stabiele prestaties bij het verwerken van grote bestanden garandeert. Met de extra USB-C-poorten kunt u uw apparaat tegelijkertijd opladen met maximaal 100 W, gegevens overdragen en audioapparaten aansluiten. Dankzij de magnetische MagSafe-bevestiging en het antislip siliconen kussentje kan de adapter stevig aan een compatibele smartphone worden bevestigd, wat het filmen comfortabeler maakt.
De Pro Card Reader Plus maakt gebruik van passieve warmteafvoer, terwijl de Pro SSD Link-adapter is uitgerust met een actief koelsysteem met een ventilator die automatisch wordt ingeschakeld wanneer de temperatuur boven de 35 °C komt. Wanneer beide apparaten zijn aangesloten, werken de koelsystemen samen om stabiele prestaties te behouden en het risico op een afname van de overdrachtssnelheden tijdens langdurig gebruik te verminderen.
De kaartlezer werkt met computers waarop Windows XP of hoger draait, macOS 10.6.2 of hoger, iPad Pro’s, Android-tablets en -smartphones die OTG ondersteunen, evenals andere apparaten met een USB-poort, zoals de PS5- en Xbox-consoles. De Pro SSD Link-adapter is onder andere compatibel met de iPhone 15 Pro en nieuwere modellen, evenals de Samsung Galaxy S25 Ultra, waardoor een externe SSD ook buiten de studio gemakkelijk kan worden gebruikt.
| Fabrikant | Freewell |
|---|---|
| Lezersmodel | Pro-kaartlezer Plus |
| Adaptermodel | Pro SSD-link |
| Interface | USB-C |
| Maximale gegevensoverdrachtsnelheid | tot 10 Gb/s |
| Ondersteunde geheugenkaarten | SD, CFexpress Type A, CFexpress Type B, XQD |
| Maximale capaciteit van ondersteunde kaarten | tot 4 TB |
| Ondersteunde schijven | M.2 2230 NVMe |
| Maximale SSD-capaciteit | tot 8 TB |
| Standaard USB-adapter | USB 3.2 Gen 2 |
| Ondersteunde technologieën | UASP, TRIM |
| Power Delivery-laden | tot 100 W (doorgifte) |
| Extra poort | USB-C-audio |
| Kaartlezerkoeling | passief |
| Adapterkoeling | actief, met automatische activering boven 35 °C |
| Adapterbevestiging | MagSafe met een antislip siliconen pad |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Kleur | Champagnegoud |
Hebt u al ervaring met dit product? U kunt zo ook andere klanten met hun keuze helpen..