Op voorraad: 2 stuks
| 2stukken | 10% | € 10,71/stukken |
| 3stukken+ | 15% | € 10,12/stukken |
De kabel van Baseus laadt je apparaat in een mum van tijd op. CATYS-01 biedt ook gegevensoverdracht tot 480 Mbps. De kabel is gemaakt van hoogwaardige materialen zodat je hem zo lang mogelijk kunt gebruiken.

De USB-kabel is compatibel met snelopladen van 40 W, dus hij laadt de Huawei Mate 40 Pro-batterij in 30 minuten tot 86% op en het P40-model tot 64% in dezelfde tijd.

CATYS-01 is voorzien van een koperen kern die zorgt voor een veilige en stabiele 6A-lading. Gemaakt van TPE-materiaal, CATYS-01 is flexibel en bestand tegen beschadiging. De ABS-schaal van de kabel is slijtvast en kleurecht. Het meest kwetsbare onderdeel - de verbinding tussen de kabel en de stekker, is versterkt en getest op duurzaamheid.

Klittenband is aan de kabel bevestigd voor eenvoudige opslag en CATYS-01 neemt niet veel ruimte in beslag. Zo kun je hem bijvoorbeeld in je laptoptas opbergen.

CATYS-01 laadt niet alleen snel uw apparaat op, u kunt het ook gebruiken om gegevens over te dragen met snelheden tot 480 Mbps.

| Merk | Baseus |
|---|---|
| Model | CATYS-01 |
| Stroom | 11V/6A (66W max.) |
| Transmissiesnelheid | 480 Mbps |
| Invoerinterface | USB |
| Compatibiliteit | Huawei Mate 40 Pro/P40/Nova 7/Mate 9/Nova 2S; Eer Magic 2/30s/Note 10/V8; Xiaomi 9/8/Mix 2S |
| Lengte | 1m |
| Materiaal | ABS + TYPE |
| Kleur | Zwart |
Hebt u al ervaring met dit product? U kunt zo ook andere klanten met hun keuze helpen..