PGYTECH set van 4 8/16/32/64 ND-filters voor Mini 3 Pro (P-30A-010)
Probeer de ND-filters van PGYTECH, die overbelichting voorkomen en zorgen voor een geweldige kleurverzadiging. Ze stellen je ook in staat om verbluffende, vloeiende luchtvideo's te maken. Ze zijn gemaakt van hoogwaardig Duits SCHOTT-glas en aluminium van vliegtuigkwaliteit, dus ze zijn ongelooflijk licht en toch duurzaam. Speciale beschermende coatings beschermen ze tegen vuil en beschadiging. De filters zijn ook eenvoudig te installeren en vallen op door hun perfecte pasvorm op de DJI Mini 3 Pro.

Superieure beeldkwaliteit
Het maken van verbluffende luchtvideo's en -foto's is misschien makkelijker dan je denkt. De ND-filters zijn gemaakt van herhaaldelijk geslepen en gepolijst SCHOTT-glas en zijn perfect voor het opvangen van bijvoorbeeld waternevel of nachtelijke lichtsporen. Ze voorkomen overbelichting en zijn verantwoordelijk voor verbluffende kleurverzadiging. Ze zijn ook geweldig voor video-opnamen. Hiermee kunt u de sluitertijd verkorten, zodat u vloeiende, filmische opnamen kunt maken.

Vergeet schoonmaakproblemen
De accessoires zijn verrassend duurzaam en gemakkelijk te onderhouden. Ze zijn voorzien van een dubbelzijdige, meerlaagse coating die water en vet afstoot, zodat je ze gemakkelijk schoon kunt houden. De filters zijn ook krasbestendig. Zo zullen ze je lang perfect van dienst zijn.

Gemaakt voor DJI Mini 3 Pro
Ben je bang dat de accessoires de drone overbelasten en de kwaliteit van de vlucht beïnvloeden? Wees dat niet! Het gewicht van elk filter is slechts 5,7 gram. Het aluminium CNC-frame van vliegtuigen maakt ze ongelooflijk licht en toch sterk. Het onderscheidt zich ook door zijn weerstand tegen corrosie. Tegelijkertijd zijn de producten perfect afgestemd op de DJI Mini 3 Pro. Ze zullen het evenwicht niet verstoren en zorgen ervoor dat u kunt genieten van een soepele, opwindende vlucht.

Specificatie:
| Fabrikant |
PGYTECH |
| Model |
P-30A-010 |
| Materiaal |
Aluminium, optisch glas |
| Gewicht |
5,7 g x4 |
| Filter effect |
Vermindering van de sluitertijd, film - bewegingsonscherpte, fotografie - langere belichtingstijd. |
| Effect op kleuren |
Voorkomen van overmatige blootstelling, verhoogde verzadiging/contrast, verhoogde transparantie |
| Doel |
DJI Mini 3 Pro |
| Aantal ND-filters inbegrepen |
4 (ND8+ ND16+ ND32+ ND64) |